Opinie

Monika & Dawid
Data ślubu: 23-07-2016

Od czego by tu zacząć? Hmmm.....

Dziękujemy za piękne wspomnienia , które będą nam towarzyszyły przez długie lata ❤ Zdjęcia są przepiękne , film wywołuje przy kobietach rozmazany makijaż , przy mężczyznach śmiech i radość w 1h filmu jest ujęte wszystko co w przeciągu tego całego dnia nie byliśmy w stanie zapamiętać.  Dzięki niemu możemy wrócić do tego pięknego wydarzenia ! Bardzo , bardzo dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy, bo warto naprawdę warto nikogo lepszego nie znajdziecie!


Ilona i Paweł
Data ślubu: 26-07-2014
Ah no i co My mamy napisać ? Że super pięknie i wgl ? To nie takie proste opisać coś niesamowitego, coś co sprawia że łzy nachodzą do oczu z każdą chwilą coraz bardziej ;) Praca jaką wykonał Darek jest na najwyższym poziomie! Idealnie uchwycone momenty, idealnie dopasowana muzyka, śmieszne przerywniki które powstały dzięki pełnej pomysłów głowie Darka ^^ W czasie ślubu i wesela cicho i niezauważalnie przemykał między gośćmi niczym lew na polowaniu ;P Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu, oraz sesji zdjęciowej która wyszła bajkowa !! ;) Bardzo dziękujemy za Twoje zaangażowanie w tym ważnym dla Nas dniu ! Dziękujemy że byłeś tam z Nami !

Natalia i Michał
Data ślubu: 13-09-2014
Darku dziękujemy ślicznie za świetną współpracę :) Film "Podziękowania dla rodziców" wyszedł rewelacyjnie !!! Na weselu nie było osoby która by się nie wzruszyła :) Polecamy wszystkim taką formę podziękowań. Polecamy profesjonalne studio FLC !!!

Natalia i Rafał
Data ślubu: 06-09-2014

Dziękujemy za  !!!!!!!
PROFESJONALIZM, SYMPATYCZNE PODEJŚCIE DO KLIENTA, ZAANGAŻOWANIE, CIEKAWE POMYSŁY, DOBRE RADY, MIŁĄ I BEZPROBLEMOWĄ WSPÓŁPRACĘ, FAJNY KONTAKT I PRZEDE WSZYSTKIM ZA FILM - KTÓRY URZEKŁ NIE TYLKO NAS :) Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I SATYSFAKCJĄ POLECAMY WAS KAŻDEMU :) DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY SERDECZNIE !!!!


Kinga i Dawid
Data ślubu: 21-06-2014

Chcielibyśmy gorąco podziękować Panu Darkowi za fantastycznie wykonaną pracę.  Co do filmu to pierwszy raz oglądaliśmy relację ze ślubu nie przewijając go do przodu. Muzyka i montaż są po prostu genialne.
Gorąco pragniemy podziękować i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy:-)


Hanna i Robert
Data ślubu: 26-04-2014

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Dariuszowi Konskowi za rewelacyjne uwiecznienie naszego ślubu.
Dzięki Twojemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i poświęceniu nasz album jest wyjątkowy.
Zależało nam na fotografie, który uwieczni ten dzień w wyjątkowy sposób, naturalny i właśnie Tobie się to udało. Gorąco polecamy wszystkim.


Aga & Marcin
Data ślubu: 30-04-2014

Witamy. Chcielibyśmy dużo powiedzieć wiele pozytywnych argumentów na temat pracy chłopaków z FLC lecz trzeba by pisać długą oponie. Tak w skrócie powiem, że jesteśmy zachwyceni wynikiem pracy.

Montaż - 5/5
Oprawa - 5/5
Muzyka do teledysku - 10/5 !!
Czas oczekiwania - 5/5

Każdy kto oglądał filmy był podobnego zadnia.
Firma godna polecenia !!

Pozdrawiamy


Julia & Mateusz
Data ślubu: 24-04-2014

Muszę przyznać, że wbiliście mi ćwieka. Film z naszego wesela rozwalił wszystko i jak by to powiedzieć... "pała mi zmiękła". Oczekiwania i wymagania, przyznam, że miałem wysokie, ale nie sądziłem, że w takim stopniu im sprostacie. Film miejscami powalił mnie na kolana i doprowadził do wewnętrznej ekstazy.
Technicznie - tak jak mogłem sobie tylko pomarzyć. Zdjęcia wykonane na najwyższym poziome (ach te GoPro :), do tego niebanalny montaż i świetnie dobrana muzyka tworzą coś tak doskonałego, że aż trudno to opisać.

"Ona tańczy dla mnie" w wykonaniu CeZika (mega zaskoczenie) świetnie zastępuje oryginał (kto go z resztą jeszcze słucha), a "A Sky Full Of Stars" na koniec idealnie dopełnia całość i zamyka dzieło.

 

Zdjęcia - bajka
Montaż - mega
Muzyka - idealna

KAWAŁ ZAJEBIŚCIE DOBREJ ROBOTY. DZIĘKI!!

O takiej pamiątce inni mogą tylko sobie pomarzyć :D


Sylwia & Grzegorz
Data ślubu: 17-11-2014

Serdecznie polecamy FLC studio!!! Wspaniała współpraca, realizacja naszych przeróżnych pomysłów i w pełni poświęcenie się pasji :) Efekt rewelacyjny, pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta!! Serdecznie pozdrawiamy i w pełni polecamy każdemu kto chce mieć niezapomniane wspomnienia z tego ważnego dnia w życiu!!!


Katarzyna i Andrzej
Data ślubu: 12-10-2013

Pan Dariusz wykazał się ogromnym  profesjonalizmem, zaangażowaniem  oraz pomysłowością  w tworzenie Naszego  filmu weselnego za co jesteśmy bardzo wdzięczni!  Polecamy FLCstudio wszystkim, którzy szukają nowych wrażeń oraz chcą zyskać poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Naprawdę warto! Nie uronicie ani jednej łzy...chyba,że ze szczęścia:)


1 2 3 4 5 6 7 8 9