Opinie

Ksenia i Mariusz
Data ślubu: 17-11-2014

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i pomysłowości Studia FLC;) Album, videorejestracja super!!! Rewelacja!! A przede wszystkim miła współpraca;)Pozdrawiienia dla Darka i Dominika..;) p.s. Jeszcze raz dziękujemy....


Aurelia & Artur
Data ślubu: 22-07-2009

Recht herzlich möchten wir uns bei den FLC-Team für die wunderschöne Erinnerung bedanken! Die Professionalität ist im Film und im Album deutlich zu erkennen. Familienangehörige sind durchweg begeistert. Selbst die weite Anreise hat kein Problem für das FLC-Team dargestellt. Unsere Empfelung habt ihr. Nochmals vielen lieben Dank und für eure Gedult. Pozdrawiamy


Tomek i Kasia
Data ślubu: 17-11-2014

Dziękuje firmie FLC Studio za profesjonale wykonanie filmu. Wykonali go takim jakim chcieliśmy mieć. Nie było problemu z wprowadzeniem wszystkim naszych uwag.Film spodobał się naszym wszystkim gościom za co jeszcze raz dziękujemy.


Ola i Łukasz
Data ślubu: 17-11-2014

Zarówno film jak i zdjęcia rewelacyjne!!! Sympatyczna i fachowa obsługa. Stuprocentowe zadowolenie z naszej strony, gości wesela, oraz wszystkich oglądających album oraz film. Polecamy.


Sabina i Mirek
Data ślubu: 17-11-2014

Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia. Takim niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem był dla nas ślub.
FLC Studio okazało się najlepszym wyborem dla uwiecznienia tego wydarzenia. Fajnym jest uczucie kręcącej się łezki w oku, kiedy odbiera się swój album ślubny, a także wysłuchiwanie wszystkich zachwytów osób, w których ręce album trafił.
Reportaż został wykonany w sposób który przekraczał nasze oczekiwania. Profesjonalna, dynamiczna fotografia oddająca wszystkie najważniejsze chwile, od momentu przygotowań aż do momentu opuszczenia sali z wszelkimi szczegółami.
Największe wrażenie zrobiła na nas sesja plenerowa, której Pan Darek jest mistrzem. Zdjęcia w Jego wykonaniu świadczą o niezwykłym wyczuciu artystycznym oraz perfekcyjnym warsztacie pracy. Dodatkowym atutem jest niezwykle miła i przyjazna atmosfera.
Tak więc z całą stanowczością polecamy - spróbujcie, a na pewno tak jam my nie pożałujecie!

Pozdrowienia dla całej ekipy FLC Studio i jeszcze raz wielkie dzięki za to, że staliście się dla nas dobrym wyborem.


Ania i Krzysztof
Data ślubu: 05-06-2010

Świetne zdjęcia oraz bardzo ciekawie zmontowany film to główne cechy wyróżniające grupę FLC spośród innych. Jeżeli chcecie nie tylko uwiecznić Wasz najważniejszy dzień w życiu ale przede wszystkim mieć ogromną radość z oglądania zdjęć i filmu z Waszej imprezy to tylko z FLC Studio...My jesteśmy bardzo zadowoleni. POLECAMY


Joanna i Łukasz
Data ślubu: 26-06-2010

Dziękujemy za rewelacyjne zdjęcia oraz film z wesela. Pełen profesjonalizm, godni polecenia, raz jeszcze dziękujemy !!!


Majka i Paweł
Data ślubu: 07-08-2010

Serdecznie dziękujemy Firmie FLC STUDIO za profesjonalizm, jakim jej pracownicy wykazali się przy realizacji naszego zlecenia. Firma wyróżnia się indywidualną obsługą każdego klienta. Pracownicy sprostali naszym wygórowanym wymaganiom oraz wykazali się w stosunku do nas dużą cierpliwością i uprzejmością. W filmie zostały uchwycone najważniejsze momenty, którym towarzyszyła świetnie dobrana muzyka. Dzięki dobremu podejściu fotografa i kamerzysty czuliśmy się bardzo swobodnie na sesji zdjęciowej oraz podczas zabawy weselnej. Oglądając film i album weselny udało się Wam wydobyć z naszych oczu zarazem łzy szczęścia, jak i wzruszenia. Dziękujemy, że dzięki Wam te chwile nie staną się ulotnym wspomnieniem.
Podsumowując, serdecznie polecamy Firmę FLC STUDIO, którą charakteryzuje profesjonalizm, fachowość i terminowość.
Gorąco pozdrawiamy całą ekipę FLC STUDIO i jeszcze raz dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!


Natalia i Marek ze Zgorzelca
Data ślubu: 11-09-2010

Jeszcze nie mamy filmu , ale już widzieliśmy zapowiedz. Jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Serdecznie polecamy firmę FLC Studio , pełen profesjonalizm ! Już nie możemy doczekać się filmu :) Pozdrawiamy Darka ! Z takimi ludźmi jak on , aż chce się pracować :)


Dawid
Data ślubu: 17-11-2014

To już 8 lat minęło, a pamiętam jak obsługa była na najwyższym poziomie. FOTO FILM, podejście osób które obsługiwały wesele były bez zastrzeżeń. Termin wykonania albumu jak i filmu także dotrzymany. Cena jak na tamte czasy bardzo atrakcyjna. POLECAM!!!


1 2 3 4 5 6 7 8 9