Opinie

Monika i Maciej
Data ślubu: 03-09-2011

Witamy. Na wstępie chcieliśmy podziękować za rewelacyjny wykon filmu. Kamerzysta był  praktycznie nie zauważalny a mimo to  zostały uchwycone wszystkie najlepsze momenty całej imprezy.
Pełen profesjonalizm, polecamy wszystkim studio FLC...


Patrycja i Łukasz Szweda
Data ślubu: 26-06-2011

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy FLC studio. Profesjonalna, miła obsługa, przepiękny album i odlotowo nagrany film:) Darku dziękujemy za wszystko;) Bardzo polecamy!


Anna i Kamil
Data ślubu: 21-04-2012

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nagrania oraz zdjęć ślubnych.Pełny profesjonalizm oraz wyczucie tego co może się spodobać młodej parze.polecamy w 100% i na pewno będziemy polecać znajomym.Najpiękniejsze chwile uwieczniony w tak piękny sposób to tylko oni mogą tak zrobić!


Paula i Arek
Data ślubu: 27-06-2012

Lepszej opcji jak FLC STUDIO na uwiecznienie tych cudownych chwil nie można sobie wyobrazić! Dzięki Nim możemy przeżywać ponownie te piękne chwile wtedy, kiedy włączymy film, lub oglądamy zdjęcia!
Serdecznie polecamy do wyboru właśnie to studio! Lepszego kamerzystę czy fotografa nie znamy!
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!


Paulina i Grzegorz
Data ślubu: 16-06-2012

Wybór FLC STUDIO to strzał w dziesiątkę!
Za profesjonalne podejście i niebanalny oraz wzruszający film - Panie Darku - dziękujemy! :o)


Karolina i Damian
Data ślubu: 16-08-2012

Firma FLC, filmowała już drugi ślub oraz wesele w naszej rodzinie:) Oba filmy się od siebie różnią, czyli filmy nie mają oklepanego scenariusza w każdym jest coś innego, coś co przyciąga uwagę, coś co śmieszy oraz wzrusza.
Nasz film bardzo się nam podoba:)
Dziękujemy firmie FLC za precyzyjne dobranie najważniejszych momentów z naszego wesela oraz sklejenie ich w niepowtarzalny film:)


Lidia i Tomasz
Data ślubu: 04-08-2012

Chcemy podzielić się naszym zadowoleniem z usług Studia FLC:) Obsługa,poświecenie i profesjonalizm fotografa Dominika i kamerzysty Daniela jest nie do opisania.Klienta traktują indiwidualnie a nie masowo jak wiekszość firm.Na weselu robią niesamowite ujecia z dbałością o sczegóły a przy tym są niewidzialni.Wybiegają daleko przed konkuręcje i oczekiwania swoich klientów. Są elastyczni i otwarci na potrzeby klienta. Poprostu rewelacyjni warci każdej ceny jak dla nas :)


Magdalena i Maciej
Data ślubu: 04-08-2012

FLC Studio to pełny profesjonalizm i świetne podejście do sesji i filmu weselnego. Dzięki Darkowi każde spojrzenie na film i zdjęcia przywołuje wspaniałe wspomnienia. Dziękujemy i polecamy wszystkim :)


Magdalena i Wojciech
Data ślubu: 01-09-2012

Studio FLC, to pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy utrwalony w piękny sposób najważniejszy dla Nas dzień. Rewelacyjny kontakt, wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze.
POLECAMY SERDECZNIE ! :)


Klaudia i Jacek
Data ślubu: 15-09-2012

Panowie z FLC zrobili kawał dobrej i profesjonalnej roboty. Film i zdjęcia pierwsza klasa.
Polecamy wszystkim film z "Podziękowaniem dla Rodziców"- super sprawa a do tego dobra zabawa no i debiut aktorski hehe;) Goście i przede wszystkim Rodzice byli zachwyceni.
Dziękujemy.
Pozdrowienia dla Darka i Łukasza.


1 2 3 4 5 6 7 8 9