5 czerwca 2021

Angelika & Krzysztof

…nie spodziewaliśmy się, że tak szybko odnajdziemy wspólny temat.
              Angelika i Krzysztof to para wyjątkowa, choćby z tego względu, że poznaliśmy się osobiście dopiero dzień przed ich ślubem i od razu złapaliśmy dobry kontakt.
A zaczęło się od rozmowy telefonicznej i wymiany kilku zdjęć. Wiedzieliśmy tylko tyle, że ślub i wesele odbędzie się w Nowym Sączu a Londynu przyjadą na kilka dni przed tym terminem.
I tak się stało… Zdjęcia ślubne są tego dowodem.

Zaproponowali nam, że możemy przyjechać dzień wcześniej aby na spokojnie rozlokować się w hotelu Hotel Panorama Nowy Sącz, aby od razu rozpocząć reportaż ślubny.
Tak też zrobiliśmy i zaczęliśmy szukać ciekawych kadrów. Najpierw pojechaliśmy do barbera Czarny Baran BarberShop, wiedzieliśmy że Krzysztof z najbliższymi przystojniakami właśnie tam będzie przygotowywał się do ślubu.
Angelika spokojnie, zostawiła make up na następny dzień.
Na szczęście ceremonia w Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu była zaplanowana na godzinę 13.00. Dało nam to luksus czasowy i mogliśmy rano podjechać do studio urody, aby skraść kilka kolejnych spontanicznych kadrów.
Tak właśnie powstawała historia Ich Dnia.

Fotografia ślubna to nowe okolice, obyczaje, nowi ludzie i to lubimy najbardziej. Przecież nie można popaść w rutynę. U Krzyśka i Angeli było właśnie wszystko inaczej… Zespół góralski, który już od samego rana żwawo przygrywał do każdej okazji. I ten zwyczaj witania wszystkich gości, począwszy od rodziców, świadków, starostów itd. Coś wyjątkowego. Nawet ich pupil buldog francuski Boczek….. miał swoją chwilę:)

Co jeszcze możemy napisać o tym ślubie…. Oj działo się dużo, były łzy szczęścia, uśmiech, szaleństwo a na koniec dostaliśmy jeszcze podarunek.
Dzień szybko minął, ale wiedzieliśmy, że to jeszcze nie koniec pięknych zdjęć i chwil spędzonych z tą parą. Czekał nas plener…
Umówiliśmy się na połączenie naturalności lasów z ciut nadmorskim klimatem:) Wybór padł na Dziergowice i to chyba był strzał w dziesiątkę.
Aha i jeszcze jedno… spotkaliśmy się wspólnie po ponad pół roku i nadal mamy wspólny temat – Krzysztof jest fotografem i nie wątpię, że jeszcze będziemy ze sobą współpracowali.

Sala weselna: Kwiat Lotosu
Dekoracja kwiatowa: Cuda i Wianki
Studio urody: Mariola Maciak
Zespół: Tit Bit
Fotograf na wesele: To My :)
Film ślubny: Canon Film

NAWIGACJA

ZNAJDŹ NAS NA