27 sierpnia

Karolina & Paolo

Kościół Mariacki w Krakowie – zawsze czekaliśmy na reportaż ślubny w tej świątyni.
         …i stało się! Mieliśmy przyjemność fotografować piękny ślub Karoliny i Paolo w Kościele Mariackim w Krakowie. Miejsce to zachwyciło nas swoją wspaniałą architekturą i niezwykłą atmosferą, która towarzyszyła tej wyjątkowej uroczystości.

Parę młodą cechowała niezwykła radość i szczere uczucie do siebie, co było widoczne na ich twarzach podczas całej uroczystości. Wspaniała muzyka i piękne dekoracje dodawały jeszcze więcej uroku temu wyjątkowemu wydarzeniu.

Poznaliśmy ich przy okazji sesji narzeczeńskiej na Kazimierzu i Starym mieście w Krakowie i od razu poczuliśmy się z nimi bardzo dobrze. To właśnie atut sesji przedślubnych – możemy się poznać i nawiązać kontakt, co owocuje pięknymi fotografiami.

Niezapomnianym momentem było wspólne wyjście pary młodej z kościoła, kiedy to ich przyjaciele i rodzina witali ich płatkami kwiatów i radosnymi okrzykami.

Piękna suknia ślubna prosto od światowej sławy projektantki Oksana Mukha i bukiet wykonany przez pracownie florystyczną Babie Lato współgrały ze sobą perfekcyjnie. Każda panna młoda marzy o tym, by w dniu swojego ślubu wyglądać jak prawdziwa królewna – i Karolina właśnie nią była.

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy uwiecznić ten wyjątkowy dzień dla Karoliny i Paolo i mamy nadzieję, że ich zdjęcia będą dla nich miłym wspomnieniem tego pięknego dnia.

TO BYŁ WSPANIAŁY CZAS…

Suknia – Oksana Mukha
Dekoracje florystyczne – Babie Lato
Film ślubny – CanonFilm
Sala ślubna – Radisson Blu
Ceremonia – Bazylika Mariacka, Kraków

NAWIGACJA

ZNAJDŹ NAS NA